Web Yazılım


Web yazılım hizmetleri doğrultusunda firmalara ihtiyaçları doğrultusunda müşteri ve kullanıcı odaklı web yazılım ve özel web yazılım projeleri geliştiriyoruz. Web yazılım, her ölçekteki işletme için yeni fırsatlar sunar.

Web tabanlı yazılım, merkezi verilere erişen ve genellikle kendi yerel ağınız veya tesislerinizin dışında bulunan ancak internet üzerinden kolayca erişilebilen güvenli sunucularda çalışan bir dizi programdır. Tarayıcınızla gördüğünüz web sayfaları, kullanıcı ara yüzü olarak hizmet vermektedir. Bu ara yüz, çıktı bilgileri veya raporları tarayıcınıza da gönderebilecek programları ve işlemleri çalıştırma kontrolü sağlar.

Web yazılım, web sitelerin temelini oluşturmaktadır. HTML işaretleme diline özellikler katmak için kullanılan yazılımlardır. Bir web sitesi oluştururken hem sitenin görünümünü hem de işlevselliğini dikkate almak önemlidir.

Web Yazılım

Web Yazılım Fiyatları


Web yazılım fiyatları yapılacak olan web sitesinin özelliklerine, beklentilerine ve programlama boyutlarına göre özel olarak fiyatlandırılmaktadır.

Web Yazılım Fiyat Teklifi

Web yazılım fiyat teklifi ve web yazılım hizmeti almak için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.